• O smartfonie Hewlett Packard

  9 years ago
  Hewlett Packard pragnie powrócić na rynek smartfonów. Zanim masową wyobraźnię zdobyły iPhony i BlackBerry HP produkował już biznesowe smartfony, które posiadały klawiaturę QWERTY. HP niedawno oświadczyło, że jeśli wróci na rynek smartfonów, to zaoferuje coś absolutnie nowego, coś, czego jeszcze nie było. Prawdopodobnie na rynku pojawi sie smartfon Hewlett Packard, który będzie miał system…
 • Podstawowe elementy elektroniki

  9 years ago
  Każdy, poczatkujący elektronik, który rozpoczyna swoją przygodę z elektroniką powinien poznać jej podstawowe elementy. Bez znajomości podstawowych pojęć do których możemy zaliczyć diodę, układ scalony itp., daleko się nie zajdzie. Technika a także i elektronika, oraz multimedia często korzystają z tych elementów. Dioda LED jest urządzeniem elektronicznym, które zapala się i świeci światłem w…
 • Klasyka w pokoju młodzieżowym. Pinio3

  2 years ago
  Tworząc pokój dla naszych pociech, często pojawiają się nam pytania, jaki kolor, jakie meble, czy aby na pewno się to spodoba i wiele, wiele innych podobnych. Doświadczenie jednak podpowiada nam, że powinno być to coś prostego i klasycznego, tak aby pasowało do każdego stylu oraz można było to łatwo przerobić wraz z wiekiem. Po…

Skrzynia na zabawki drewniana – posprzątajmy razem z dzieckiem

Nauka dziecka podstawowych czynności życiowych w przyszłości owocuje tym, że jest ono bardziej samodzielne, odpowiedzialne i umie poradzić sobie w wielu sytuacjach. Najtrudniej jest Ci nauczyć malca sprzątania zabawek? Pokaż mu, że przy sprzątaniu można świetnie się bawić! Pomocna w tym zadaniu będzie drewniana skrzynia na zabawki!

Wymień nudne pudełko, które co chwile się rozpada na stylową skrzynię na zabawki drewnianą! Tego rodzaju asortyment możesz znaleźć w renomowanych sklepach Pinio: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/szkrzynia-dla-starszaka/.

Skrzynie na zabawki dla dzieci to produkt, który nie można skonstruować z niskiej jakości materiałów, bowiem mogłoby to narazić maluszki na urazy. W związku z tym, Pinio posiliło się o zastosowanie w procesie produkcji płyt MDF, a także litego drewna z sosny oraz buka.

Skrzynie drewniane na zabawki to nie tylko wytrzymałość. To również gwarancja bezpieczeństwa, o czym świadczy pomalowanie ich białą farbą wodną, do produkcji której nie użyto żadnych związków, mogących wywołać niechciane reakcje alergiczne.

Producent skrzyń na zabawki od Pinio pomyślał zarówno o dzieciach płci żeńskiej, jak i męskiej. Właśnie dlatego, skrzynie zostały wykonane w oparciu o minimalizm, prostotę i nowoczesny klasyczny biały kolor. Takie połączenie zdaje egzamin zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Kufry na zabawki dla dzieci mają intuicyjne i powolne zamykanie. Dzięki temu, możesz pozwolić swojemu dziecku sprzątać samodzielnie, bez obaw, że stanie mu się jakaś krzywda!

Comments are closed.