2 marca, 2024

Właściciel każdej firmy, zarówno niewielkiego przedsiębiorstwa, jak i dużej korporacji, stara się zaplanować jej funkcjonowanie i rozwój w taki sposób, aby przynosiła ona jak największe zyski. Nie byłoby to jednak możliwe bez dostępu do stale aktualizowanych informacji oraz tworzonych na ich podstawie raportów i analiz. W dużych firmach trzeba jednak zastosować rozwiązania, które zapewnią odpowiednie moce obliczeniowe.

Właśnie z myślą o tego typu przedsiębiorstwach powstała aplikacja SAP Hana umożliwiająca przetwarzanie danych i zarządzanie nimi w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. Co to oznacza z punktu widzenia użytkowników? Przede wszystkim znaczne przyspieszenie – nawet o kilkaset razy – procesów informatycznych i przeprowadzanych operacji. Oprócz tego wdrożenie SAP hana pozwala na łatwiejszy dostęp do danych za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a tym samym – na pracę zdalną. Samą aplikację można zintegrować z innymi elementami systemu SAP bądź też wykorzystać ją jako oddzielną hurtownię danych.

SAP Hana to niewątpliwie rozwiązanie, którego wdrożenie powinni rozważyć właściciele dużych firm, gdzie jednocześnie przeprowadzanych jest wiele skomplikowanych operacji informatycznych. W tego typu przedsiębiorstwach standardowe moce obliczeniowe bardzo często okazują się nie wystarczające, a nowoczesna platforma SAP Hana może skutecznie ten problem rozwiązać. Więcej o samej aplikacji i jej zaletach można dowiedzieć się na stronie

  Jak Internet oddziałuje na codzienne życie