Neonatolog zgodny z Twoimi oczekiwaniami

Musisz przyznać, że bycie rodzicem nie należy do łatwych zadań, szczególnie jeśli potrzeba Nim być na cały etat. Jest to zdecydowanie prostsze, jeśli zdrowie jest u Naszego maleństwa na dobrym poziomie, jednakże nad pewnymi, nagłymi dolegliwościami nie jesteśmy w stanie sami zapanować.

Twój noworodek wymiotuje, cierpi na brak apetytu? Może to świadczyć o poważnych problemach zdrowotnych. Twoje dziecko otrzymało zbyt mało punktów w skali Apgar lub urodziło się z małą masą? Nie zwlekaj i jak najszybciej umów się na wizytę do neonatologa w Poznaniu:

Jest to specjalista zajmujący się szeroką gamą dolegliwości i schorzeń u dzieci do 6 miesiąca życia. Będzie w stanie odpowiednio zaopiekować się Twoim malcem, dokonując obserwacji jego stanu, planując odpowiednie leczenie wspólnie z Wami – rodzicami i podejmując efektywne działania, dzięki którym będziesz mógł spać spokojnie i każdego dnia czerpać radość ze zdrowia Twojego dziecka.

Konsultacja obejmuje szereg badań, skupiających się m.in. na USG przezciemieniowym (głowy), na podstawie którego neonatolog dziecięcy będzie w stanie ocenić anatomię układu nerwowego oraz USG serca (ECHO serca), które pozwala na obserwacje jego prawidłowego funkcjonowania. 

Nasi specjaliści to nie obietnica profesjonalizmu, to jego gwarancja! Aby dowiedzieć się więcej informacji o neonatologu dziecięcym w Poznaniu, zajrzyj tutaj: 

  Czy hp 652 to dobry wybór, jak działa drukarka?