Starszak też może mieć ładne meble

Bycie starszakiem to trudny okres. Szybki wzrost, ciekawość świata, ogromne zdolności uczenia się i przyswajania to elementy, które sprawiają, że zarówno maluch, jak i jego rodzice mogą mieć problemy ze stworzeniem odpowiedniego środowiska. Boją się, że inwestycja w pokój malucha nie będzie wystarczająca, bo ten zbyt szybko wyrośnie z zakupionych mu mebli. Nic bardziej mylnego!

Uniwersalność przede wszystkim

Meble Pinio są meblami uniwersalnymi. Te dedykowane dla starszaków, mogą być z powodzeniem wykorzystywane u jeszcze większych dzieci, oraz u maluszków. O ich funkcjonalności decydują detale. Drobne elementy, które dopasowuje się do aktualnego poziomu rozwoju dziecka. Pierwsze barierki na tapczanik, odpowiednia komoda, w której maluch może trzymać rzeczy i uczyć się samodzielnego dbania o nie czy biurka, które rosną wraz z dzieckiem- to tylko niektóre z przykładów mebli, które można zakupić w Pinio.

Co można kupić dla starszaka w Pinio

Oferta sklepu Pinio z meblami dla starszaka, jest nieograniczona. Wszystkie potrzebne rzeczy można znaleźć na stronie internetowej firmy: https://www.pinio.com.pl/dla-starszaka/. Wybierając meble Pinio masz pewność, że są one wykonane z najlepszej jakości drewna, w sposób, który jest dla Twojego dziecka bezpieczny. Co więcej, uniwersalny design pozwoli na używanie mebli przez wiele lat- meble z Pinio nigdy się nie nudzą. Dodatkowo, możliwe jest dokupienie dodatkowych elementów, które pozwolą na to, by mebel rósł razem z maluchem.